Zarejestruj się
Zapamiętaj mnie
Witajcie!
Napisano:
04.12.2013

Portali z pomysłami na prezenty jest w sieci wiele. Jednak gdy wejdzie się na taką stronę, okazuje się np., że to sklep z gadżetami, gdzie przeciętna cena waha się w okolicach kilkuset złotych. My jesteśmy inni, nie jesteśmy sklepem, nie sprzedajemy prezentów. My udostępniamy wam pomysły na podarunki i dajemy możliwość dzielenia się swoimi.

Portal BeczkaPrezentów.pl powstał z miłości do obdarowywania, ale też otrzymywania prezentów. Każdy lubi dostawać upominki tworzone z miłością lub dokładnie dobierane. I właśnie na tym się skupiamy, chcemy abyście mieli szansę znaleźć najlepszy prezent dla bliskiej osoby. Pomogą wam w tym filtry wyszukiwania oraz (mamy nadzieje, bo to zależy od was) liczne komentarze, oceny, zdjęcia i porady od osób, które już dany prezent wykonały. Dzielcie się swoimi niezwykłymi pomysłami na prezenty, te własnoręczne, ale nie tylko, również te sklepowe, czy przeżycia.

Portal posiada też podstronę Pakowanie, która jest jeszcze w budowie, ale w przyszłości będziemy dodawać nasze pomysły jak zapakować różne przedmioty, od prostych pudełek, przez drobiazgi, po skomplikowane kształty. 

Systematycznie będziemy pisać dla was artykuły, o pomysłach na prezenty dla konkretnych osób, na dane okazje, co warto kupić a czego nie i o czym tylko chcecie. Będziemy też pytać was co myślicie na dane tematy, o niespodziankach, o podarunkach zamawianych i wszystkim co dotyczy prezentów.  Swoje prośby tematów wysyłajcie na kontakt@beczkapreznetow.pl lub piszcie do nas na facebooku.

Portal powstał z myślą o was, ale chcemy, aby też przez was był tworzony, więc dodawajcie swoje pomysły.

Pozdrawiamy,

Beczka Prezentów

© 2013 :: Wszelkie prawa zastrzeżone :: beczkaprezentow.pl

Page rendered in 0.0847 seconds, using 6.02MB.

Powered Proudly by Bonfire v0.6